میزهای یک طرفه آزمایشگاهی به عرض ۶۰الی ۹۰ سانتی متر متناسب با فضا و کاربری آزمایشگاه طراحی و ساخته میشود. ارتفاع این میزها معمولا ۹۰ سانتی متر میباشد که بنا به درخواست کارفرما ممکن است کوتاهتر یا بلندتر ساخته شود همچنین تولید آن متناسب با فضای مورد استفاده ممکن چند از چند سانتی متر تا چند متر متغیر باشد.

اسکلت بندی (فریم) میزهای یک طرفه آزمایشگاهی :

۱- اسکلت میزهای یک طرفه آزمایشگاهی ساخته شده به صورت پایه و کلاف است.

۲- از پروفیل آهنی به سطح مقطع ۳۰×۳۰ میلیمتر

۳- اندود با رنگ پودری الکترواستاتیک ( به رنگ دلخواه کارفرما) که باعث افزایش مدت طول عمر پایه ها می شود.

۴- دارای مقاومت در مقابل خورندگی و اسید و باز

۵- به وسیله پیچ و مهره فولادی نمره ۱۰ به یکدیگر اتصال پیدا می نمایند و بر روی  پایه های قابل تنظیم جهت تراز نمودن سطح کاری میز نصب می گردد.

۶- اسکلت ها در هر متر مربع ۲۵۰ کیلوگرم فشار را تحمل خواهند کرد.

میزهای یک طرفه آزمایشگاهی

میزهای یک طرفه آزمایشگاهی

رویه میز :

۱- رویه ها دارای تنوع زیادی هستند که بنا به درخواست و میزان بودجه کارفرما انتخاب میشوند:

رویه هایی از جنس سرامیک ۸۰*۸۰ سانتی متر ضد اسید، گرانیت اسلب که تا طول ۳ متر بصورت یکپارچه و ضد اسید میباشد ، رویه سنگ مصنوعی (کورین و کوارتز ) که کاملا بصورت یکپارچه و بدون درز دارای خاصیت آنتی باکتریایی و مقاوم به اسید، همین طور رویه هایی از جنس استیل ۳۱۶ ضد اسید یا استیل ۳۰۴ ضد زنگ و رویه هایی از جنس HPL (یا فرمیکا)

۲- رنگ با نظر و انتخاب کارفرما

۳- درزبندی از ملات ضد اسید

۴- زیر سازی از MDF  خام به ضخامت ۱۶ میلیمتر

۵- قرنیز نیز از جنس رویه به ابعاد ۷ سانتیمتر در سرتاسر میز های کنار بر روی دیوار نصب می گردد.

کابینت های زمینی (کمد بندی) :

  1. بدنه کابین ها و کشوها از جنس MDF  به ضخامت ۱۶ میلیمتر با روکش ملامینه سفید به همراه نوار لبه از جنس PVC  به ضخامت ۲ میلیمتر.
  2. درب کابینها و کشوها از جنسPVC یا  MDF به ضخامت ۱۶ میلیمتر  مقاوم به رنگ دلخواه کارفرما و ضخامت ۹/۰ میلیمتر( ضخامت نهائی چوب ۱۸ میلیمتر) و نوار لبه درب ها از نوع نوار PVC به ضخامت حداقل ۲ میلیمتر .
  3. ابعاد کمد ها ۶۰*۴۵*۴۵ یا ۶۰*۴۵*۹۰ سانتیمتر و به صورت یک درب و یک کشو
  4. ترکیب کابینت و جای پا جهت نشستن افراد بصورت یک در میان(هر  جای پا از ۶۰ تا ۹۰ سانتی متر  متناسب با فضای آزمایشگاه ) است.
  5. لازم به توضیح می باشد که انتهای جا پاها با MDF  به ضخامت ۱۶ میلیمتر با روکش ملامینه دو رو سفید و در قسمت های که پشت آنها شیرهای تاسیساتی قرار می گیرد به صورت درب دار با لولای گازوری نوع مرغوب استتار گردیده است.

یراق آلات میزهای یک طرفه آزمایشگاهی :

  1. دستگیره درب ها طق نظر کارفرما و از نوع مرغوب
  2. لولای درب ها از نوع آرام بند مرغوب می باشد .
درباره صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

شرکت تک نوع خاومیانه با استفاده از کارشناسان خبره و نیروی کار متعهد توانسته است محصولات با کیفتی در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و آشپزخانه بیمارستانی تولید کنند، محصولات شرکت تک نوع خاورمیانه شامل انواع سینک اسکراپ ، سینک شستشوی ابزار ، ترالی اورژانس ، سکوبندی آزمایشگاهی ، ترالی حمل غذا ، هود لامینار کلاس ۲ ، تخت تشریح ، سردخانه جسد ، هودشیمی درمانی ، آشپزخانه بیمارستانی می باشد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *