نمایشگاه پاک هلث لاهور پاکستان

نمایشگاه پاک هلث لاهور پاکستان

شرکت تک نوع خاورمیانه بعنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی از سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرده و همواره سعی کرده است حضور فعالی در نمایشگاه ها داشته باشد.

حضور قدرتمند شرکت تک نوع خاورمیانه با بروزترین محصولات خود در نمایشگاه های داخلی نظیر نمایشگاه بین المللی ایران هلث، نمایشگاه تجهیز و بیمارستان سازی و… امری طبیعی است ولی شرکت تک نوع خاورمیانه چند سالی است که فعالیت خود را در امر صادرات و تجهیز بیمارستان ها و آزمایشگاه های، خارج از کشور گسترش داده است.

طراحی و ساخت محصولات بادوام، پشتیبانی قوی از خدمات و محصولات فروخته شده باعث شده است که رزومه قوی برای شرکت تک نوع خاورمیانه بوجود آید. خوشحالیم که امروز در جایگاهی هستیم که نه تنها نمونه کاری خوبی در داخل کشورمان داریم بلکه در کشورهای مختلف نمونه های کارهای خوب و موفق زیادی به دست متخصصان خوب کشورمان بدست آمده است.

پرسنل تک نوع خاورمیانه از بخش طراحی، تولید، فروش تا نصب و پشتیبانی تمام تلاش خود را می کنند تا نماینده خوبی از جامعه متخصصین و شرکت های ایرانی در خارج از کشور باشند و تولید محصولات با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

حضور قدرتمند امروز ما در کشورهای خارجی حاصل نمی شد مگر با شرکت در نمایشگاه های بین الملی و معرفی کالاها در همان کشورها، یکی از نمایشگاه هایی که شرکت تک نوع خاورمیانه در آن حضور قدرتمندی داشته است نمایشگاه لاهور پاکستان است که در ادامه ویدیوی کوتاهی که در این زمینه تهیه شده است را به دیدگان شما تقدیم می کنیم.

حضور شرکت تک نوع خاورمیانه مورد توجه شبکه های خبری پاکستان قرار گرفت و یک مصاحبه با مدیر عامل این شرکت برای معرفی هرچه بهتر شرکت تک نوع خاورمیانه انجام داده اند که شما را به مشاهده آن دعوت می کنیم:

About صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

شرکت تک نوع خاومیانه با استفاده از کارشناسان خبره و نیروی کار متعهد توانسته است محصولات با کیفتی در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و آشپزخانه بیمارستانی تولید کنند، محصولات شرکت تک نوع خاورمیانه شامل انواع سینک اسکراپ ، سینک شستشوی ابزار ، ترالی اورژانس ، سکوبندی آزمایشگاهی ، ترالی حمل غذا ، هود لامینار کلاس ۲ ، تخت تشریح ، سردخانه جسد ، هودشیمی درمانی ، آشپزخانه بیمارستانی می باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.