پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی در حالی آغاز به کار کرد که امسال برای تولید کنندگان سال سختی بوده است. اکثر تولیدکنندگان فعال در بخش تولید تجیهزات بیمارستانی با مشکلات متعددی روبرو شده اند ولی با این حال دست از تولید نکشیده اند و با تمام قدرت در پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی شرکت کرده بودند.

شرکت تک نوع خاورمیانه هم با بروز کردن محصولات قدیمی همچون ترالی اورژانس ، انواع سینک ها و کمدها ، سعی کرده است حضور قدرتمندی در این نمایشگاه داشته باشد. شرکت تک نوع خاورمیانه همواره به فکر تولید محصولات جدید و ارتقاء محصولات قدیمی می باشد و در کنار آن پشتیبانی از مشتریان را وظیفه خود میداند.

مشاورین شرکت تک نوع خاورمیانه همچون گذشته آماده پاسخگویی و ارائه راهکار هستند.

از حضور گرم و صمیمانه شما در غرفه شرکت تک نوع خاورمیانه سپاسگذاریم و پیام مدیرعامل شرکت را به استحضار شما می رسانیم.

ضمن درود بی پایان بر شما
احتراما مراتب سپاس و قدردانی خویش را از حضور گرم جنابعالی در غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی ابراز داشته و از خداوند سبحان موفقیت روز افزون جنابعالی را خواستارم .
با تشکر
ودود محمد خانی مدیرعامل شرکت تک نوع خاورمیانه

 

تصاویر پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

About صنایع پزشکی تک نوع خاورمیانه

شرکت تک نوع خاومیانه با استفاده از کارشناسان خبره و نیروی کار متعهد توانسته است محصولات با کیفتی در حوزه تجهیزات پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانی و آشپزخانه بیمارستانی تولید کنند، محصولات شرکت تک نوع خاورمیانه شامل انواع سینک اسکراپ ، سینک شستشوی ابزار ، ترالی اورژانس ، سکوبندی آزمایشگاهی ، ترالی حمل غذا ، هود لامینار کلاس ۲ ، تخت تشریح ، سردخانه جسد ، هودشیمی درمانی ، آشپزخانه بیمارستانی می باشد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.