ارزشهای اساسی ما:

  1. تولید نوآورانه و با کیفیت مطابق با خواسته مشتری با قیمت مناسب
  2. پاسخگویی سریع به درخواست مشتری
  3. صداقت و درستکاری در کلیه امور

درباره تک نوع خاورمیانه بیشتر بدانید:

شرکت تک نوع خاورمیانه بعنوان با سابقه ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی در سال 1370 تاسیس گردیده است. این شرکت در سال 1372 مفتخر به دریافت گواهینامه فعالیت پزشکی صنعتی از وزارت صنایع و معادن شده و در سال 1374 تولیدات این شرکت به تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رسیده است.

ما از همان ابتدا نوآوری و تولید با کیفیت را به عنوان ارزش اساسی در تولید محصولاتمان قرار دادیم تا بتوانیم محصولاتی با کیفیت جهانی و با قیمت مناسب در اختیار جامعه بهداشت و درمان کشور قرار دهیم. همین امر سبب شده است تا مراکز درمانی و بیمارستان های کشور اعتماد بسیار زیادی به این شرکت داشته باشند، بطوریکه امروز در هر نقطه ای از ایران تجهیزات تولیدی شرکت تک نوع خاورمیانه در بیمارستانها و مراکز درمانی دیده می شوند. همچنین از ابتدای شروع فعالیت تاکنون با تجهیز بیش از 500 مرکز درمانی - تشخیصی پیشتاز این صنعت در تجهیز مراکز درمانی بوده ایم و اعتماد مشتریان ارزشمندترین سرمایه برای این شرکت بوده است.

این شرکت در تضمین کیفیت محصولات تولیدی، استانداردهای کلاس جهانی را رعایت نموده و موفق به دریافت گواهینامه های ISO13485-2003 و ISO9001-2015  از سازمان بین المللی  BRS که یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه های تضمین کیفیت است، میباشد.

 

چشم انداز شرکت تک نوع خاورمیانه :

شرکت تک نوع خاورمیانه در چشم انداز 1400 بزرگترین تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی در ایران است که 50 درصد از کل نیاز مراکز درمانی کشور را تولید می نماید. ما با اتکاء به قدرت تولید، کیفیت عالی و سرعت پاسخگویی برترین صادرکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی به کشورهای همسایه در چشم انداز 1400 بوده است.

 

ماموریت:

ما یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ایرانی در حوزه تجهیزات چهارگانه بیمارستانی هستیم که با تاکید بر تولید با کیفیت و پاسخگویی سریع، تلاش کرده ایم خدمتی ارزشمند به جامعه بهداشت و درمان ارائه نماییم.

تک نوع خاورمیانه بعنوان قدیمی ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات چهارگانه در ایران همواره به عنوان شرکت پیشرو و الگو برای سایر شرکتهای فعال در این زمینه شناخته شده است و با دارا بودن ده ها ثبت اختراع از جمله ثبت اختراع کلینیکال سینک، سینک اسکراب، میز کالبد شکافی، میز تاریکخانه دو منفذه، وان شستشوی نوزاد، وان درمان، هود لامینار آزمایشگاهی در دو مدل مدل  Aو B، خشک کن فیلم رادیولوژی و ... همچنان به عنوان شرکت پیشرو دراین صنعت شناخته می شود.

نقطه قوت و مزیت بارز ما بهره مندی از افراد کارآمد و تیم تحقیق و توسعه توانمند در کنار تجهیزات  های – تک

(High Tech)  تولیدی است که انعطاف پذیری در تولید تجهیزات مورد نیاز مشتریان را در کوتاه ترین زمان، مطابق با درخواست آنها برای ما امکان پذیر می نماید.

در راستای تجهیز هرچه بهتر مراکز درمانی مطابق با استاندارد های بیمارستان ایمن و اعتباربخشی، ما با بهره گیری از تیم مشاوران توانمند، امکان مشاوره رایگان برای مراکز درمانی در حال ساخت، در حال تجهیز و یا نیازمند توسعه را فراهم نموده ایم تا بتوانیم مسئولیت اجتماعی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

ویدیو معرفی تک نوع خاورمیانه

 

گواهینامه ها